Dział: Polecamy

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Mity dobrej zabawy

Myśląc o dobrej psiej zabawie, przyjmujemy ludzką perspektywę. Wyobrażamy sobie psa biegającego z innymi pupilami, chcemy, żeby po czasie samotności porządnie się zmęczył. Najlepiej, żeby jeszcze spotkał i dogadał się z nieznajomymi sobie psami i potrafił się z nimi prawidłowo bawić.

Czytaj więcej

Black Friday również dla czworonogów – Brit Care organizuje edukacyjno-sprzedażowe livestreamy

Już w najbliższy piątek, 26 listopada, odbędzie się Black Friday, coroczne święto zakupów, które ściąga do sklepów miliony kupujących, chcących skorzystać z atrakcyjnych zniżek i promocji. Marka Brit, jeden z największych producentów karm dla psów, przygotowała w tym celu specjalny Brit Weekend. Jako pierwsza firma z branży weterynaryjnej w Polsce, zorganizuje trzy streamy zakupowe, które będą miały dodatkowo wymiar edukacyjny oraz charytatywny.

Czytaj więcej

Pilnuję domu

Przez kilka dni mieszkaliśmy sobie wszyscy razem. Chodziliśmy na spacery, dużo się bawiliśmy, jedliśmy pyszne rzeczy. Było nam bardzo dobrze. Dalej tęskniłam za mamą i owcami, ale już trochę mniej. Kiedy już myślałam, że polubię nawet moje nowe miejsce, okazało się, że czeka na mnie jeszcze jedna niespodzianka.

Czytaj więcej

Co stanowi największą trudność w prowadzeniu pacjenta geriatrycznego?

Należy pamiętać, że jest co najmniej kilka rzeczy, które są dużo trudniejsze, jeżeli chodzi o pacjenta geriatrycznego w porównaniu z pacjentem w każdym innym wieku. Pierwszą i podstawową rzeczą jest to, że u psów i kotów w tym wieku najczęściej dochodzi do rozwoju kilku jednostek chorobowych jednocześnie.

Czytaj więcej

Miejsce kota w ludzkim świecie

Koty – kanapowce, wybrzydzające przy jedzeniu i śpiące tylko na miękkim kocyku, to zdecydowanie zwierzęta udomowione. Z drugiej strony – wiele kocich cech nie poddało się procesowi udomowienia. O tym, jak traktować kota, mówi książka Rozmowa z kotem autorstwa Małgorzaty Biegańskiej-Hendryk.

Czytaj więcej

Inspiracja, wiedza i rozrywka dla miłośników zwierząt? Zajrzyj na Brit Polska na YouTube!

Brit, producent hipoalergicznej karmy dla psów i kotów, uruchamia swój kanał Youtube. Nie zabraknie na nim porad czy ciekawostek na temat behawiorystyki czy żywienia, pojawi się też mnóstwo inspiracji dla wszystkich fanów zwierzaków. Pierwszy odcinek został już opublikowany, a Brit przygotował z tej okazji niespodziankę.

Czytaj więcej