Autor: Brit

.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Smakołyki na bazie owadów - delikatne i ekologiczne

Sezon letni sprzyja radosnemu odpoczynkowi. Opiekunowie psów z przyjemnością oddają się długim spacerom, wspólnym zabawom i treningom, podczas których bardzo często pojawiają się dodatkowe utrudnienia. Miejskie parki czy nawet szlaki turystyczne są o tej porze roku znacznie bardziej zatłoczone, co stawia przed zwierzęciem dodatkowe wyzwania w kwestii pracy nad skupieniem uwagi na przewodniku. W takiej sytuacji doskonale pomogą… smakołyki.

Czytaj więcej

Nowy ambasador marki naszego Partnera Brit

Trener i behawiorysta psów Michał Dąbrowski - trener psów zasilił szeregi ambasadorów marki Brit!

Czytaj więcej

Brit PROPS-uje i wypuszcza po Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa

Adopcja lub kupno psa to decyzja, która wprowadza mnóstwo zmian w życiu. Nawet doświadczeni psiarze, zajmujący się swoim pupilem już od dłuższego czasu, mogą napotkać problemy podczas codziennych obowiązków. Z myślą o obecnych, jak i przyszłych opiekunach psów, Brit stworzył PROPS - Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa. Znajdziemy w nim porady dotyczące behawiorystyki, codziennej pielęgnacji czy żywienia – wszystko napisane przez wysokiej klasy specjalistów. Dochód ze sprzedaży poradnika (props-brit.pl) zostanie przekazany na fundacje i schroniska opiekujące się czworonogami.

Czytaj więcej

Black Friday również dla czworonogów – Brit Care organizuje edukacyjno-sprzedażowe livestreamy

Już w najbliższy piątek, 26 listopada, odbędzie się Black Friday, coroczne święto zakupów, które ściąga do sklepów miliony kupujących, chcących skorzystać z atrakcyjnych zniżek i promocji. Marka Brit, jeden z największych producentów karm dla psów, przygotowała w tym celu specjalny Brit Weekend. Jako pierwsza firma z branży weterynaryjnej w Polsce, zorganizuje trzy streamy zakupowe, które będą miały dodatkowo wymiar edukacyjny oraz charytatywny.

Czytaj więcej

Inspiracja, wiedza i rozrywka dla miłośników zwierząt? Zajrzyj na Brit Polska na YouTube!

Brit, producent hipoalergicznej karmy dla psów i kotów, uruchamia swój kanał Youtube. Nie zabraknie na nim porad czy ciekawostek na temat behawiorystyki czy żywienia, pojawi się też mnóstwo inspiracji dla wszystkich fanów zwierzaków. Pierwszy odcinek został już opublikowany, a Brit przygotował z tej okazji niespodziankę.

Czytaj więcej