Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy

18 stycznia 2022

NR 27 (Styczeń 2022)

Recenzja książki "Psie smaki. O zbilansowanej diecie dla psów"

0 278

Chcesz się dowiedzieć, jak układać psie menu? Jak robić zdrowe i pyszne psie przysmaki? A może zależy Ci na praktycznej wiedzy, jak określić dzienne zapotrzebowanie energetyczne Twojego psa?
Jeśli zamierzasz zacząć przygotowywać pełnowartościowe, smaczne i sycące posiłki dla Twojego pupila – ta książka jest dla Ciebie!
Autorka książki, tech. wet. Agnieszka Cholewiak-Góralczyk, na co dzień zajmuje się zoodietetyką psów i kotów, pracując jako konsultant dietetyczny. We współpracy z lekarzem weterynarii Aleksandrą Szubą postanowiły przygotować pierwszą psią książkę kucharską!
Znajdziecie w niej nie tylko przepisy na zbilansowane dania i przysmaki dla psów, ale również cenne informacje na temat funkcjonowania układu trawiennego psa oraz praktyczne porady dotyczące obliczania zapotrzebowania energetycznego, suplementacji czy metod przygotowania poszczególnych posiłków. 
Psie smaki to kompleksowy przewodnik po kuchni świadomego opiekuna psa i innych osób pracujących z tymi zwierzętami na co dzień. Znajdziemy...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań czasopisma "Animal Expert"
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych numerów czasopisma w wersji elektronicznej
  • Zniżki na konferencje i szkolenia
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy