Autor: Monika Sankowska

Związana z Firmą Dogs Plate od początku jej istnienia. Odpowiada za produkcję oraz jakość oferowanych produktów.Ukończyła wiele kursów z zakresu żywienia psów i kotów i cały czas szkoli się w tej dziedzinie. Prywatnie oddana opiekunka kotki Zuli.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Etyczne karmienie psów i kotów

Etyczne aspekty żywienia zwierząt towarzyszących – psów i kotów – to ostatnio dość głośny i często poruszany temat. W tym kontekście przede wszystkim należy zdefiniować, co kryje się pod dość pojemnym pojęciem „etyczne karmienie zwierząt”.

Czytaj więcej

Matematyka w misce Obliczanie dawek pokarmowych

Kiedy decydujemy się na kupno czy adopcję zwierzęcia, zazwyczaj zdajemy sobie sprawę z nowych obowiązków. Musimy dbać o bezpieczeństwo i dobrostan naszego podopiecznego. Oczywiste jest, że pies czy kot muszą mieć zapewnione miejsce w naszym domu, pełną miskę i stały dostęp do czystej wody. Bardzo wiele czasu poświęcamy na wybranie odpowiedniego legowiska, kocyka, miski czy zabawek. Później przychodzi czas na wybór sposobu żywienia.

Czytaj więcej

Jakość produktów używanych do produkcji karm dla zwierząt

Na rynku karm dla zwierząt każdego roku pojawia się wiele nowych marek i produktów. Niezależnie od tego, czy kupujemy naszemu zwierzakowi karmę mokrą, czy suchą, warto wiedzieć, co zawiera dany produkt. Na co zatem warto zwrócić uwagę?

Czytaj więcej