Recenzja e-booka „Psie przysmaki”

Otwarty dostęp

Domowe psie ciasta, ciasteczka, galaretki, desery, a nawet brownie! Aż ślinka cieknie!

Wyjątkowy e-book Łapka Psie Przysmaki to zbiór przepisów na przysmaki dla psów, które zgodne są z normami żywieniowymi tego gatunku. Proponowane składniki są prawidłowo trawione i przyswajane przez układ pokarmowy psów, a co najważniejsze, nie zagrażają ich bezpieczeństwu.

To książka kucharska dla miłośników psów i gotowania. Znajdziecie w niej proste i szybkie przepisy, piękne zdjęcia gotowych wyrobów, a także ciekawostki dotyczące wartości odżywczej i właściwości zdrowotnych zastosowanych surowców.

Dodatkowe przypisy kategoryzują przysmaki w zależności od potrzeb smakowych i zdrowotnych psiaków, podsuwają też pomysły na zastosowanie ciastek w codziennych zabawach i treningach. Ponadto e-book to świetne źródło inspiracji do kulinarnych eksperymentów z czworonogiem w kuchni!

„Własnoręczne tworzenie domowych przysmaków dla psów to sposób na zdrowy dodatek do żywienia, a przede wszystkim ograniczenie w diecie produktów wysoko przetworzonych. Jest to bardzo dobra alternatywa dla wyrobów przemysłowych” – Lekarz weterynarii Bogna Szumiela
 


https://psieciastka.pl/

FB  https://www.facebook.com/lapkapsieprzysmaki/
 

 

Przypisy