Oglądaj!
Webinar 22.04.2022, godz.19:00
bezpłatny webinar

Mity niszczące relacje z koniem

22.04.2022
godz. 19:00
WEBINAR ON-LINE
60 min szkolenia
Bezpłatny
udział w webinarze
 

Dobra relacja z koniem to podstawa!

Niestety często na drodze do tej pozytywnej relacji stoją niesprawdzone informacje i mity przekazywane w środowisku jeździeckim kolejnym pokoleniom jeźdźców czy opiekunom koni.

Mogą one nie tylko uniemożliwić zrozumienie potrzeb konia, ale także pogłębić przepaść emocjonalną między jeźdźcem a koniem.

Jeśli jesteś jeźdźcem, behawiorystą, hodowcą czy miłośnikiem koni weź udział w webinarze i dowiedz się, jakie utrwalone w świadomości koniarzy mity przyczyniają się do powstawania problemów z koniem. Zdobyta wiedza, jakich zachowań unikać, pomoże Ci stworzyć komunikację z koniem opartą na łagodności i serdeczności.

Podczas webinaru porozmawiamy o tym…


Jakie istnieją przekonania i mity dotyczące pracy z końmi i jazdy konnej?

Jak niszczą one relację z koniem, uniemożliwiają prawdziwe porozumienie?

Jakie mogą stanowić zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa?

Jakie alternatywne rozwiązania można zastosować w wybranych „trudnych” sytuacjach?
WEBINAR POPROWADZI:

Monika Damec

Psycholog, instruktor jazdy konnej i hipoterapeuta

W swojej praktyce łączy wykształcenie psychologa, instruktora jazdy konnej i hipoterapeuty. Od 2005 r. przedstawicielka australijskiej Szkoły Light Hands Equitation. Wykłada na specjalistycznych kursach i studiach podyplomowych związanych z końmi i jeździectwem oraz prowadzi swoją Szkołę Zrozumieć Konie w wersji stacjonarnej i online. Pomaga w rozwiązywaniu problemów koni i jeźdźców. Stara się zarażać otwartym, empatycznym myśleniem o koniach, niezależnym od jeździeckich mitów i wyuczonych przekonań.

Dla kogo jest ten webinar?

  • Dla zoopsychologów
  • Dla behawiorystów
  • Dla trenerów jazdy
  • Dla hodowców
  • Dla jeźdźców
  • oraz dla wszystkich osób zainteresowanych budowaniem prawdziwego porozumienia z koniem

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

Wydarzenie jest organizowane przez redakcję wiodącego magazynu z zakresu zdrowego odżywiania dla dietetyków i konsumentów o wysokim poziomie świadomości żywieniowej – Food Forum. To największe na polskim rynku wydawniczym czasopismo o zdrowym odżywianiu współtworzone przez specjalistów. Publikujemy artykuły z dziedziny żywienia: dietetyki, psychodietetyki, dietetyki sportowej, a także nauk medycznych, dla lekarzy specjalizujących się w łączeniu terapii farmakologicznych ze wsparciem żywieniowym, oraz lekarzy gastrologów, internistów, pediatrów, diabetologów, ginekologów, endokrynologów.

Weź udział