Dział: Aktualności

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Powrót smakołyków Let’s Bite w nowej odsłonie

Warszawa, 12 kwietnia 2022r. – Azan, dystrybutor marki Let’s Bite w Polsce, wprowadza na rynek odświeżoną linię smakołyków dla psów. Ulepszone receptury to aż 18 różnych propozycji smakowych, idealnych jako nagroda podczas treningu lub przysmak do żucia.

Czytaj więcej

Wesprzyj Ukraiński Dom i wygraj portret swojego pupila - Akcja PsiBufet

PsiBufet - firma, która oferuje świeże jedzenie dla psów - organizuje zrzutkę charytatywną na rzecz Ukraińskiego Domu, prowadzonego przez fundację “Nasz Wybór”. Każda osoba, która wesprze zbiórkę, może wygrać portret swojego pupila namalowany przez artystę Michała Torzeckiego. PsiBufet i fundacja “Nasz Wybór” planują zebrać 20 tysięcy złotych.

Czytaj więcej

“SOS dla zwierzaków Ukrainy” - cykl webinarów charytatywnych

Cenna wiedza, a przy okazji pomoc potrzebującym. Zapraszamy do obejrzenia webinarów pełnych eksperckiej wiedzy.

Czytaj więcej

Nowy ambasador marki naszego Partnera Brit

Trener i behawiorysta psów Michał Dąbrowski - trener psów zasilił szeregi ambasadorów marki Brit!

Czytaj więcej

Pierwsza w Polsce mokra karma dla zwierząt na bazie białka owadziego!

W ciągu ostatnich lat znacząco poprawiła się świadomość i wiedza konsumentów w zakresie wpływu jakości karmy na jakość życia i kondycję zwierząt. Mowa o wykluczaniu ze składu produktów takich dodatków jak zboża, czy oleje roślinne oraz potrzebie zwiększania mięsności karm. Konieczność żywienia psów i kotów białkiem pochodzenia zwierzęcego trzeba jednak pogodzić z wysokimi kosztami środowiskowymi związanymi z hodowlą zwierząt rzeźnych i drobiu.

Czytaj więcej

Brit PROPS-uje i wypuszcza po Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa

Adopcja lub kupno psa to decyzja, która wprowadza mnóstwo zmian w życiu. Nawet doświadczeni psiarze, zajmujący się swoim pupilem już od dłuższego czasu, mogą napotkać problemy podczas codziennych obowiązków. Z myślą o obecnych, jak i przyszłych opiekunach psów, Brit stworzył PROPS - Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa. Znajdziemy w nim porady dotyczące behawiorystyki, codziennej pielęgnacji czy żywienia – wszystko napisane przez wysokiej klasy specjalistów. Dochód ze sprzedaży poradnika (props-brit.pl) zostanie przekazany na fundacje i schroniska opiekujące się czworonogami.

Czytaj więcej